Modern Yaşam Alanlarınızın Yepyeni ve Şık Konsepti "BAYDANLAR"

40 Yılı aşkın ahşap işleme ve boyama tecrübesi ile kurulan firmamız, modern tesislerimiz de eğitimli personeli, ileri teknoloji ve gelişmiş makine parkuru ile özgün, kaliteli, standartı yüksek, çevreye duyarlı doğal malzemeleri, en güncel ve sağlıklı ortamlarda birleştirerek çekici, modern, yaşama değer katan, mobilya ve hizmet tasarlamaktadır. imalatında kullanılan panellerde, nadir kaplamalara, kaliteli boyalardan, cilalara ve bunları birbirine bağlayan dünya çapında yüksek kaliteli hırdavatlar ve diğer tüm aksesuarlara varıncaya kadarki geniş yelpazede, seçiciliğini ve kalite merakını muhafaza ederek, ürün ve hizmete dönüştürmektedir.

Modern, demonte, modüler, doğal ahşap, kaplama ve parlak lake(el yapımı) uygulamalı ürünleri, uygun paketler içerisinde kullanıcısına ulaştırmaktadır.

DEĞERLERİMİZ
İş ortaklarımız için vazgeçilmez bir değer oluşturarak BAYDANLAR tercih edenlerin gereksinim ve beklentilerini, kaliteden asla ödün vermeden daha çağdaş daha yaşanabilir mekanlar oluşturabilmek için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.
Gökmen BAYDAN