SİDELYA YATAK

Ürün Kodu: BYD-525595
   0 yorum  |  Yorum Yap
1
Planlanan Teslimat Tarihi: 25 Mayıs - 25 Mayıs Arası

1

Ürün Özellikleri

Sidelya Yatak

Kişiye özel konforlu uyku deneyimi… Yeni nesil yay tasarımı ile farklı vücut tipleri için omurgaya optimum destek verir. Uyku esnasında kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku esnasında dönüşlerinden kaynaklanan eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

Sidelya Yatak

Mutlu uykunun formülü…

Bulutların üzerinde hissedeceğiniz pillow top katmanı ve ipeksi yumuşaklığa sahip örmek kumaşıyla ideal uyku ortamını oluşturur. Omurgaya aktif destek veren paket yay sistemi bel ve boyun ağrılarının oluşmasını engelleyerek zinde, dinç ve ağrısız sabahlara uyanmanıza destek olur. Tüm güzel özelliklerin bir arada olduğu Sidelya ile kusursuz bir gece uykusu sizi bekliyor.

Sidelya Yatak

Mutlu uykunun formülü…

Hava geçiren yapıya sahip örme kumaşı kalp atışlarını rahatlatarak ve nemi dengeleyerek ideal uyku ortamını hazırlar. Kaliteli işçiliğe sahip bordür detayları odaya estetik bir hava katarken, Sidelya Yatak konforla uyumanızı sağlar. Sağlıklı yaşamın temelini oluşturan kaliteli ve mutlu uykunun sırrını Uyku Dünyası ile keşfetmekte geç kalmayın.

Teknik Ölçüler
Taksit
Peşin
2
3
6
9
12

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.